KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15146127
nr 1514 6127
Oidentifierad konstnär. Vallmo. Signerad. Olja på pannå, bildmått: 38x31 cm, yttermått inklusive ram: 44x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 januari 2023
kl 19:31:16
100 kr
150 kr
250 kr